7/24 ÜRÜNLERİMİZ VE SİPARİŞLERİNİZ HAKKINDA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ WHATSAPP: 0274 233 03 04
0

Kendin Tasarla

2004 yılından beri serigrafi ve sarf malzemeleri üzerine çalışan firmamız Anka Serigrafi'nin ürünü olan KendinBas; Türkiye'nin İlk hobi amaçlı serigrafi seti olma özelliğini taşıyor. Evinde, atölyesinde, yarı veya tam profesyonel amaçla serigrafi öğrenmek ve uygulamak isteyenlere farklı fırsatlar sunuyor.

İstenilen ölçülerde, kendi tasarımlarınızı basmak istemeniz halinde tasarımınızı pdf formatında bize gönderebilir, teknik personelin aynı gün size ulaşması için iletişim adreslerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

 Bu set sayesinde serigrafiyi öğrenebilir; butik satışa yönelik uygulamalarınıza alternatifler katabilirsiniz. Dilerseniz sitemiz üzerindeki hazır görselleri kullanabilir ve ya kendi görsellerinizi bize ulaştırarak kumaş, kağıt, seramik, cam ve plastik gibi bir çok yüzeye defalarca baskı yapabilirsiniz.

Kendİ tasarımlarınızın tablosunu yaptırmak istediğinizde ilk olarak sitemizde tablolar kısmında bulunan kendin tasarla tablosu ürününü satın almanız gerekmetedir.Satın alma işleminin ardından whatsapp hattımızdan veya info mail adresimizden tasarımınızı isim soyisminizi belirterek pdf formatında vektörel halinde bizlere iletebilirsiniz.Normal şartlar altında tasarımınızın 2 iş günü içerinde işlemleri tamamlanmaktadır. Detaylı bilgi için whatsapp hattımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri
WhatsApp Destek Hattı
Ana Sayfa
İndirimler
Hesabım
0
Sepet
Kendin Bas