7/24 ÜRÜNLERİMİZ VE SİPARİŞLERİNİZ HAKKINDA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ WHATSAPP: 0274 233 03 04
0

Hakkımızda

 

2004 Senesinde Faaliyetlerine Başlayan Anka Serigrafi Kimyasalları A.Ş. 17 Yıldır Sofra Eşyası, Düz Cam, Plastik ve Etiket Gibi Sektörlere Merkezi Kütahya  ve Şubesi İstanbul Bayrampaşa'da Olmak Üzere Hammadde, Pigment, Sarf Malzeme, Serigrafi Malzemeleri ve Makinaları Satışlarında Göstermiş Olduğu Başarılarla Alanının Önde Gelen Tanınmış, Güvenilir Firmalarından Birisi Olmayı Sürdürmektedir.

Anka Endüstriyel Firmalar ile Olan Ticari İlişkilerinin Yanı Sıra E-Ticaret Kanalı ile Hobi Amaçlı Serigrafi ve Seramikle İlgilenen Sanatçıların İhtiyaç Duyabileceği Tüm Ürünleri KendinBas Web Sitesi İle Bir Tık Uzağına Taşımaktadır.

Anka Serigrafi'nin Ortaya Çıkardığı  KendinBas Markası ; Türkiye'nin İlk Hobi Amaçlı Serigrafi Seti Olma Özelliğini Taşıyor. Evinde, Atölyesinde, Yarı veya Tam Profesyonel Amaçla Serigrafi Öğrenmek ve Uygulamak İsteyenlere Farklı Fırsatlar Sunuyor.

Kendinbas Setleri Sayesinde Serigrafiyi Ögrenebilir, Butik Satışa Yönelik Uygulamalarınıza Alternatifler Katabilirsiniz.Dilerseniz Hazır Tasarımlarımızdan yararlanabilir, İsterseniz Kendi Tasarımlarınızı Bize Ulaştırarak Tasarımızını Kumaş, Kağıt, Seramik, Cam, Plastik Gibi Düz Yüzeylere Basabilirsiniz.

Ayrıca www.pasajanka.com   Diğer Web Sitemiz Üzerinden  Kütahya'lı Seramik Ve Çini Sanatçılarının Üretmiş Oldukları Eserleri İnceleyebilir ve  Satın Alabilirsiniz.

 

 

 

Ödeme Yöntemleri
WhatsApp Destek Hattı
Ana Sayfa
İndirimler
Hesabım
0
Sepet
Kendin Bas